Ogrodzenie sztachetowe

Ogrodzenie sztachetowe

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/widar/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy KONSPORT. Oferujemy dowóz i montaż na terenie całego kraju. Wycenę wykonujemy indywidualnie przy każdej realizacji.

Pobierz KATALOG
Скачать КАТАЛОГ
KATALOG herunterladen
Download a CATALOG

 

Ogrodzenia sztachetowe

W szerokiej ofercie firmy Widar szczególne miejsce zajmują ogrodzenia sztachetowe metalowe. To wysokiej jakości ogrodzenia wykonane ze sztachet metalowych, które są przymocowane do poziomych belek. To produkty firmy KONSPORT – lidera rynku w branży ogrodzeń metalowych.

Sztachety w dostępnych u nas ogrodzeniach mogą mieć różną grubość, szerokość i długość, a także różne kształty. Dzięki temu skomponujesz takie ogrodzenie, które będzie świetnie wyglądać na Twojej posesji i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom.

Ogrodzenia sztachetowe metalowe – najwyższa jakość i estetyka!

Pionowo zamocowane sztachety dobrze skomponują się z tradycyjną architekturą. Dzięki różnym rozstawom możesz wybrać model, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Dzięki temu zapewnisz sobie poczucie prywatności lub wyeksponujesz dom i ogród. Natomiast szeroka gama kolorystyczna sprawi, że ogrodzenie sztachetowe metalowe KONSPORT dopasować można do każdego rodzaju i stylu zabudowy. To idealny wybór dla sympatyków tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu.

Ogrodzenia sztachetowe w naszej ofercie są cenione ze względu na estetykę oraz funkcjonalność. Mogą być stosowane do ogrodzenia posesji prywatnych, ogrodów, placów zabaw czy jako elementy architektury krajobrazu. Są one dostępne w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Ogrodzenia sztachetowe są również stosunkowo łatwe w montażu i konserwacji, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla wielu właścicieli nieruchomości.

Wybierz ogrodzenia sztachetowe dopasowane do swoich potrzeb!

Dla naszych Klientów wykonujemy ogrodzenia sztachetowe najwyższej jakości, możesz wybrać dopasowane do swoich oczekiwań:

  • rodzaj wypełnienia;
  • rozstaw wypełnienia;
  • układ sztachet w łuku;
  • kolorystykę.

Skontaktuj się z nami i wybierz ogrodzenie sztachetowe metalowe, które doskonale skomponuje się z architekturą Twojego domu, stylem ogrodu i będą Ci służyć przez wiele lat! Działamy na terenie całej Polski – oferujemy dowóz ogrodzeń na miejsce oraz ich montaż.

Oprócz ogrodzeń sztachetowych oferujemy między innymi stopnie z kraty WEMA czy podjazdy dla niepełnosprawnych.