Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/widar/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe to minimalizm i nowoczesny wygląd, który wpisuje się w obecne standardy architektoniczne. Wszystkie ogrodzenia wykonane są ze stali ocynkowanej, która została dodatkowo pomalowana proszkowo. Malowanie proszkowe daje gwarancję, że całość pokryta jest dokładnie, a dodatkowo odporna na warunki atmosferyczne. Ogrodzenie stale narażone jest na zmienną temperaturę czy opady deszczu. Dlatego dobrej jakości farba to podstawa, aby cieszyć się piękną wizytówką domu przez długi czas. To także gwarancja większej odporności na zarysowania. Oferujemy możliwość wyboru kilku kolorów standardowych lakieru, a także dobrania dowolnego odcienia z palety RAL. Możliwość wyboru koloru to nie wszystko. Oferujemy także możliwość wyboru struktury drobnej lub metalizowanej. Każdy model może zyskać dzięki temu niepowtarzalny wygląd, a wszystko zależy od projektu inwestora. Kolor może nawiązywać zarówno do dachówki domu jak i wybranego przez inwestora szczegółu wykończenia czy elewacji. Można postawić także na zgranie z elementami takimi jak drzwi wejściowe czy kolorystyka balustrady balkonowej. Ogrodzenia takie mają jeszcze jedną zaletę. Można do nich dobrać idealnie pasującą bramę i furtkę, które przecież są integralną częścią. Całość stanowi reprezentatywny element posesji, a całość powinna podkreślać estetykę domu. 

Ogrodzenia palisadowe pionowe

Ogrodzenia palisadowe pionowe od lat cieszą się dużą popularnością, dlatego wciąż powstają nowe modele, które podążają za aktualnymi trendami. Są proste, klasyczne i eleganckie. W naszej ofercie dostępne są modele, które posiadają różne grubości profili. Standardowa to 25 mm, a najnowszy model Verticale posiada profile o szerokości 80 mm. Zastosowano w nim ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu na pierwszy rzut oka konstrukcja jest lekka, a dopiero pod kątem zauważalna jest jej masywność. Wszystko dzięki temu, że szerokie profile skierowane są cieńszą krawędzią w kierunku ulicy. Dzięki temu konstrukcja dalej wydaje się być lekka. 

 

Ogrodzenia palisadowe cena

Cena za ogrodzenie palisadowe jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników takich jak:

  • Wielkość ogrodzenia (ilość przęseł)
  • Wybrany kolor ogrodzenia – wybierając kolor niestandardowy musisz liczyć się z dopłatą
  • Model ogrodzenia
  • Dodatkowe elementy jak brama czy furtka
  • Koszt prac montażowych

 

Na końcową cenę ogrodzenia wpływ ma wiele czynników. Poza kosztem samych materiałów należy doliczyć także koszt montażu. Choć wydaje się to nieskomplikowaną czynnością, to wiele zależy od tego, jaki rodzaj podmurówki wybierzesz. Możesz zdecydować się na gotową, przygotowaną z prefabrykatów lub zatrudnić ekipę, która wykona ją na miejscu. Musisz pamiętać także o tym, że ogrodzenie to nie same przęsła, ale także brama czy furtka wejściowa.

W swojej ofercie mamy również między innymi schody z kraty wema, kraty pomostowe zgrzewane.

Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy KONSPORT. Oferujemy dowóz i montaż na terenie całego kraju. Wycenę wykonujemy indywidualnie przy każdej realizacji.

Pobierz KATALOG
Скачать КАТАЛОГ
KATALOG herunterladen
Download a CATALOG

Typ P 060 – palisada pionowa otwarta ciężka

 

 

 

 

 

Typ PP 001 – palisada pionowa otwarta lekka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ PP 002 – palisada pionowa zamknięta lekka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ PP 002 (P) – palisada pozioma zamknięta lekka

 

 

 

 

 

Typ PP 002 (P64) – palisada pozioma zamknięta ciężka