Konstrukcje stalowe, podjazdy dla niepełnosprawnych

Konstrukcje stalowe, podjazdy dla niepełnosprawnych

Jesteśmy firmą produkującą konstrukcje stalowe dla wielu branż przemysłu. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nasza oferta stale się poszerza o nowe produkty. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, dzięki czemu stosujemy innowacyjne metody produkcyjne, mające wpływ na trwałość wykonanych przez nas konstrukcji stalowych.

Produkcja konstrukcji stalowych – oferta

 Nasze konstrukcje stalowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością ze względu na zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dodatkowych wzmocnień.

W ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • wiaty i zadaszenia
  • kraty pomostowe
  • schody z krat pomostowych
  • podjazdy dla niepełnosprawnych
  • rampy
  • barierki
  • podjazdy stalowe
  • trzepaczki do dywaników samochodowych
  • wycieraczki do obuwia

Realizujemy indywidualne zamówienia na konstrukcje stalowe według wytycznych klienta, tak aby spełniły oczekiwania co do pełnionej funkcji oraz jakości. Podjazdy stalowe projektujemy i wykonujemy na potrzeby różnych branż, oferując rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb danych obiektów. Szczególnym przykładem oferowanych przez nas podjazdów są podjazdy stalowe dla osób niepełnosprawnych – konstrukcje, które wykonujemy na potrzeby obiektów mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej.

Podjazdy dla niepełnosprawnych – parametry i zastosowanie

Specjalnością naszej firmy są podjazdy dla niepełnosprawnych, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania standardowej pochylni. Ze względu na doświadczenie, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować podjazd dostosowany do parametrów technicznych architektury budynku. Trudno dostępna lokalizacja nie jest dla nas problemem, gdyż oferowane podjazdy dla niepełnosprawnych, dzięki swojej konstrukcji można dostosować do każdego typu nawierzchni. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie, a w procesie produkcyjnym staramy się zastosować nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające komfortowe korzystanie z podjazdu.

Jesteśmy otwarci na realizację nawet niestandardowych zamówień . Jesteśmy pewni, że nasze konstrukcje stalowe i podjazdy dla niepełnosprawnych spełnią Państwa oczekiwania.

Oferujemy również stopnie schodowe Wema czy kraty pomostowe.

Zapraszamy do kontaktu.

konstrukcje stalowe podjazdy dla niepełnosprawnych rampy dla niepełnosprawnych