O firmie

O firmie WIDAR

Nie tylko kratownice pomostowe

Widar to doświadczony producent rozwiązań takich jak kraty podestowe, a także m.in. szerokiej gamy wyrobów z krat czy konstrukcji stalowych – w tym ogrodzeń, stopni schodowych, infrastruktury drogowej oraz sportowej. Ponad 60-letnie doświadczenie w branży połączone z nieustanną troską o jak najwyższe standardy jakości sprawiło, że nasza oferta na kraty pomostowe i inne elementy cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Widar oraz do współpracy.

Nowoczesne kraty pomostowe na wymiar


Naszą domeną są przede wszystkim kraty Wema (Vema) – zgrzewane oraz prasowane. Są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów. Z uwagi na naszą wiedzę ekspercką oraz obecność zaawansowanych urządzeń w parku maszynowym Widar, możemy zaoferować kratownice pomostowe w pełni dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Każda krata pomostowa oraz specjalistyczne wyroby z krat są:

 • wykonane z najwyższej jakości materiałów – o odpowiednich parametrach fizycznych i solidnej konstrukcji,
 • dodatkowo ocynkowane – tak, aby zyskały znacznie większą odporność na trudne warunki środowiskowe,
 • wykonywane na indywidualne zamówienie – jeżeli interesują Państwa nowoczesne kraty pomostowe na wymiar – nasza oferta sprosta Waszym oczekiwaniom.

Nie tylko kraty Wema Oferta Widar obejmuje znacznie szerszą gamę produktów niż tylko kraty pomostowe. Z naszej oferty warto skorzystać, jeśli są Państwu potrzebne innego rodzaju wyroby niż solidna krata podestowa. Warszawa czy inne miasta Polski – zapewniamy sprawną i bezpieczną dostawę wszystkich dystrybuowanych wyrobów. Ich gama obejmuje m.in.:

 • stopnie Wema z krat,
 • wycieraczki, które powstały w oparciu o kraty Wema w nawet najbardziej nietypowych kształtach,
 • ławki z krat,
 • zabezpieczenia odpływów,
 • ogrodzenia: palisadowe, sztachetowe, sztachetowo-żaluzjowe i panelowe,
 • infrastrukturę drogową (m.in. barierki drogowe),
 • infrastrukturę sportową (w tym bramki i ogrodzenia),
 • konstrukcje stalowe, takie jak np. rampy, zadaszenia czy barierki.

Lat doświadczenia

Lat doświadczenia

Lat doświadczenia

Lat doświadczenia

Dariusz Jankowski
Dariusz Jankowski
Właściciel
Witam Państwa, słów kilka o mnie i o firmie Widar. Jest to jedno z przedsiębiorstw lokalnych działających na terenie Rembertowa. Firma ma wieloletnią tradycję. Powstała w 1957 r. z pomysłu mojego ojca, Stanisława (więcej…)

Inni o nas, my o sobie

Od 08-10-2008 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Rzetelna Firma

Systematyczny rozwój firmy to jeden z moich sukcesów.

Dariusz Jankowski

Sponsorujemy imprezy oraz wspieramy domy dziecka


SPORT

UDZIAŁ W TARGACH

WOŚP 2010

ORGANIZACJA IMPREZ

Dostawcy


Odbiorcy