Kraty pomostowe zgrzewane i prasowane

Kraty pomostowe zgrzewane i prasowane

Oferujemy wysokiej jakości kraty pomostowe w różnych wariantach, w tym kraty prasowane i zgrzewane. Wieloletnie doświadczenie i najlepsze materiały powodują, że nasze produkty są bezkonkurencyjne pod kątem jakości i cen!

Dostarczamy kraty pomostowe zgrzewane  i kraty prasowane wykonane z płaskowników nośnych o wymiarach od 25×2 do 40×3 i rozstawie podpór od 500 do 2500 mm. W naszym asortymencie znajdują się także inne wyroby z krat, w tym trzepaki do dywaników samochodowych, ławki, zabezpieczenia odpływów, wycieraczki z krat. Wszystkie kraty pomostowe i inne wyroby kratowe WIDAR wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki zabezpieczeniu przez ocynkowanie dodatkowo zachowują one wysoką odporność na korozję i prezentują się efektownie w różnych miejscach.

Jako producent krat pomostowych zgrzewanych posiadamy własną, automatyczną linię produkcyjną. Cały proces produkcji polega na zgrzaniu poszczególnych elementów kraty ze sobą czyli płaskowników nośnych i prętów poprzecznych. Stosując takie połączenie elementów otrzymujemy wolne przestrzenie pomiędzy nimi, które nazywane są oczkiem kraty. Ze względu na to, że jesteśmy producentem, mamy możliwość dostosowania zarówno rozstaw prętów i płaskowników. Możemy także uwzględnić miejsce na dodatkowe elementy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę szeroką gamę wyrobów i dostosować się do wymagań klientów. Dbamy także o to, aby nasze procesy produkcyjne odbywały się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a nowoczesne technologie, które stosujemy mają na celu zmniejszenie ilości generowanych odpadów technologicznych.

Jesteśmy w stanie wykonać także na Państwa życzenie kraty pomostowe prasowane i zgrzewane w dowolnych wymiarach, w tym niestandardowych, aby były one idealnie dostosowane do przestrzeni, w której mają się znajdować. Gdy mają Państwo pytania związane z naszymi produktami, jesteśmy do dyspozycji.

KRATY POMOSTOWE
KOZ 30X2/34X38 500 x 1000 mm
KOZ 30X2/34X38 800 x 1000 mm
KOZ 30X2/34X38 1000 x 1000 mm
KOZ 30X2/34X38 1200 x 1000 mm
KOZ 30X2/34X38 1500 x 1000 mm

Kraty prasowane i zgrzewane – różnice

Kraty prasowane są zbudowane z dwóch płaskowników, co odróżnia ich konstrukcję od krat zgrzewanych składających się z płaskownika i pręta łączącego. Kraty prasowane nazywa się również kratami wciskanymi, co wynika z zastosowania odmiennych niż w przypadku krat zgrzewanych metod produkcji.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy znacznie więcej niż kraty prasowane i zgrzewane. Na życzenie klienta wykonujemy m.in.: kraty i wycieraczki schodowe z krat, o niestandardowych kształtach, trzepaki do dywaników samochodowych, zabezpieczenia odpływów na parkingach, ławki.
Budujemy konstrukcje stalowe

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz tabelę obciążeń