Dariusz Jankowski

Dariusz Jankowski

Właściciel

Witam Państwa, słów kilka o mnie i o firmie Widar. Jest to jedno z przedsiębiorstw lokalnych działających na terenie Rembertowa. Firma ma wieloletnią tradycję. Powstała w 1957 r. z pomysłu mojego ojca, StanisławaWitam Państwa,
słów kilka o mnie i o firmie Widar.

Jest to jedno z przedsiębiorstw lokalnych działających na terenie Rembertowa. Firma ma wieloletnią tradycję. Powstała w 1957 r. z pomysłu mojego ojca, Stanisława.

Do swoich sukcesów zawodowych zaliczam jej systematyczny rozwój oraz wysoką pozycję na rynku. Prace realizujemy nie tylko na terenie całego kraju, ale także za granicą. Jako ciekawostkę mogę podać, że firma Widar wykonała konstrukcję stalową na Spitsbergenie.

Jako właściciel lokalnej firmy rodzinnej przekonałem się, jak dużo mogę zrobić dla lokalnej społeczności. Zachęcam serdecznie do wspierania lokalnych domów dziecka. Miałem także przyjemność przyczynić się do powstania przychodni zdrowia w Wygodzie.

Prywatnie, uwielbiam turystykę motocyklową oraz samochodową (stare samochody). Kataloguję dwory i pałace w Polsce. Moją największą pasją jest muzyka country.

Zapraszam do współpracy.